Kontakt / Våre medarbeidere

Hos oss vil du som kunde få personlig oppfølging
av kompetente og imøtekommende medarbeidere.

Directa AS, Sarpsborg

Jørn Weel
Daglig leder
Autorisert regnskapsfører
Tlf: 93032804
Jorn.weel@directa.no

Kristian Strand
Autorisert regnskapsfører
Tlf: 91139860
Kristian.strand@directa.no

Jørn Weel
Daglig leder
Autorisert regnskapsfører
Tlf: 93032804
Jorn.weel@directa.no

Kristian Strand
Autorisert regnskapsfører
Tlf: 91139860
Kristian.strand@directa.no

Anne Karine Stenrød
Regnskapsmedarbeider
Tlf: 97735722
Anne@directa.no

Heidi Årlid
Autorisert regnskapsfører
Tlf: 90917960
heidi.arlid@directa.no

Inger Marie Hauge
Autorisert regnskapsfører
Tlf: 48213882
Inger.hauge@directa.no

Joakim Byhrø
Regnskapsmedarbeider
Tlf: 41666417
joakim.byhroe@directa.no

John Henrik Johansen
Regnskapsmedarbeider
Tlf: 91845763
henrik@directa.no

Kari Lund Edvardsen
Regnskapsmedarbeider
Tlf: 99721375
kari@directa.no

Lars Petter Eriksen
Regnskapsmedarbeider
Tlf: 92894231
Lars.petter.eriksen@directa.no

Lene Wold
Regnskapsmedarbeider
Tlf: 69102660
Lene.wold@directa.no

Mari Gudbrandsplass
Regnskapsmedarbeider
Tlf: 94976214
mari@directa.no

Marianne Bekkevold
Regnskapsmedarbeider
Tlf: 90071981
Marianne.bekkevold@directa.no

Nina Fredh
Autorisert regnskapsfører
Tlf: 97633883
Nina.fredh@directa.no

Torhild Larsen
Regnskapsmedarbeider
Tlf: 99593153
Torhild.larsen@directa.no

Trond Holmstad
Autorisert regnskapsfører
Tlf: 90067545
trond@directa.no

Directa Skiptvet AS

Lars Erik Jahle
Daglig leder
Autorisert regnskapsfører
Tlf: 90023150
Lars.erik.jahle@directa.no

Lars Erik Jahle
Daglig leder
Autorisert regnskapsfører
Tlf: 90023150
Lars.erik.jahle@directa.no

Berina Begic
Autorisert regnskapsfører
Tlf: 47648865
Berina.begic@directa.no

Heidi Wold
Kontorleder, regnskapsfører
Tlf: 95962860
Heidi.wold@directa.no

Jørgen Gurandsrud
Autorisert regnskapsfører
Tlf: 90069466
Jorgen.gurandsrud@directa.no

Mona Wold
Autorisert regnskapsfører
Tlf: 95960817
Mona.wold@directa.no

Nina Dahl Fredriksen
Autorisert regnskapsfører
Tlf: 95868724
Nina.fredriksen@directa.no

Nour Joaila
Regnskapsmedarbeider
Tlf: 47751127
Nour@directa.no

Directa AS avd. Skjeberg

Jørn Weel
Daglig leder
Autorisert regnskapsfører
Tlf: 93032804
Jorn.weel@directa.no

Jørn Weel
Daglig leder
Autorisert regnskapsfører
Tlf: 93032804
Jorn.weel@directa.no

Kristian Strand
Autorisert regnskapsfører
Tlf: 91139860
Kristian.strand@directa.no

Anne Karine Stenrød
Regnskapsmedarbeider
Tlf: 97735722
Anne@directa.no

Heidi Årlid
Autorisert regnskapsfører
Tlf: 90917960
heidi.arlid@directa.no

Inger Marie Hauge
Autorisert regnskapsfører
Tlf: 48213882
Inger.hauge@directa.no

Joakim Byhrø
Regnskapsmedarbeider
Tlf: 41666417
joakim.byhroe@directa.no

John Henrik Johansen
Regnskapsmedarbeider
Tlf: 91845763
henrik@directa.no

Kari Lund Edvardsen
Regnskapsmedarbeider
Tlf: 99721375
kari@directa.no

Lars Petter Eriksen
Regnskapsmedarbeider
Tlf: 92894231
Lars.petter.eriksen@directa.no

Lene Wold
Regnskapsmedarbeider
Tlf: 69102660
Lene.wold@directa.no

Mari Gudbrandsplass
Regnskapsmedarbeider
Tlf: 94976214
mari@directa.no

Marianne Bekkevold
Regnskapsmedarbeider
Tlf: 90071981
Marianne.bekkevold@directa.no

Nina Fredh
Autorisert regnskapsfører
Tlf: 97633883
Nina.fredh@directa.no

Torhild Larsen
Regnskapsmedarbeider
Tlf: 99593153
Torhild.larsen@directa.no

Trond Holmstad
Autorisert regnskapsfører
Tlf: 90067545
trond@directa.no

Directa Skiptvet AS

Lars Erik Jahle
Daglig leder
Autorisert regnskapsfører
Tlf: 90023150
Lars.erik.jahle@directa.no

Lars Erik Jahle
Daglig leder
Autorisert regnskapsfører
Tlf: 90023150
Lars.erik.jahle@directa.no

Berina Begic
Autorisert regnskapsfører
Tlf: 47648865
Berina.begic@directa.no

Heidi Wold
Kontorleder, regnskapsfører
Tlf: 95962860
Heidi.wold@directa.no

Jørgen Gurandsrud
Autorisert regnskapsfører
Tlf: 90069466
Jorgen.gurandsrud@directa.no

Mona Wold
Autorisert regnskapsfører
Tlf: 95960817
Mona.wold@directa.no

Nina Dahl Fredriksen
Autorisert regnskapsfører
Tlf: 95868724
Nina.fredriksen@directa.no

Nour Joaila
Regnskapsmedarbeider
Tlf: 47751127
Nour@directa.no